Informacje o biurze i pośrednikach

Firma APARTIS specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Z nami masz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie. Najważniejsze, aby wykwalifikowany specjalista z wieloletnim stażem, sprawnie przeprowadził Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Chcesz kupić dom, działkę lub mieszkanie? Prześlij do nas swoje preferencje dotyczące poszukiwanej nieruchomości, a my znajdziemy dla Ciebie nowy dom. Reprezentujemy kupujących w poszukiwaniu, negocjacjach ze sprzedającymi, aby zakup wymarzonej nieruchomości był przyjemnością.

A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Z naszym biurem możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikujemy oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Doradzimy jak przygotować nieruchomość, aby skrócić czas sprzedaży. Zweryfikujemy stan prawny i pomożemy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do sprzedaży. W sposób uczciwy i profesjonalny pomożemy w negocjacjach z kupującymi.

Z nami transakcja będzie bezpieczna!!! Wiemy, kto ogląda nieruchomość, w przeciwieństwie do sprzedaży bezpośredniej, kiedy do Twojego domu czy mieszkania wpuszczane są osoby anonimowe. Wiemy jakie dokumenty sprawdzić, zweryfikować a czasami nawet jak wyprostować stan prawny. Wiemy jak pomóc w negocjacjach, aby zarówno sprzedający, jak i kupujący byli zadowoleni i aby nie doszło do konfliktu. Współpracujemy z notariuszami i negocjujemy w imieniu klienta taksę notarialną, aby opłaty były niższe. Służymy wsparciem i pomocą do końca procesu, czyli aż do przekazania nieruchomości.


EWA GRAJDA

W obrocie nieruchomościami działam od 1995 roku. Już ponad 20 lat spełniam marzenia nieruchomościowe swoich klientów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu większość klientów jest z polecenia lub wraca nawet po kilku latach :) Dziękuję za zaufanie, jakim zostałam obdarzona i zapraszam do korzystania z moich usług. Oferuję pełne wsparcie w całym procesie sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Jeśli trzeba, to nawet 7 dni w tygodniu ;)

Posiadam licencję zawodową nr 8971, jestem członkiem Stowarzyszenia Specjalistów Rynku Nieruchomości.